Strona Główna

Wykłady ogólnouczelniane (A i B) w semestrze zimowym roku akademickim 2016/17 dla studentów studiów stacjonarnych (II i III SPS oraz I i II SDS) odbywać się będą we wtorki między godziną 15.00 a 18.30 w następujących terminach:

18.10.2016; 8.11.2016; 22.11.2016; 6.12.2016; 13.12.2016; 10.01.2017; 24.01.2017

 

Plan zajęć wychowania fizycznego w I semestrze roku akademickiego 2016/17 - studia stacjonarne

Kierunki realizujące 10 godz. zajęć z nauczycielem (SPS i SDS, I rok Matematyka) do wyboru mają zajęcia  w następujących terminach:

  • czwartki w terminie: 06.10.2016 – 03.11.2016 w godz. 15:00 – 16:30, 16:45 – 18:15 i 18:30 – 20:00  
  • czwartki w terminie: 10.11.2016 – 08.12.2016 w godz. 15:00 – 16:30, 16:45 – 18:15 i 18:30 – 20:00
  • czwartki w terminie: 15.12.2016 – 26.01.2017 w godz. 15:00 – 16:30, 16:45 – 18:15 i 18:30 – 20:00

Student sam musi zadbać o wpisanie na listę w wybranej przez siebie grupie.

Studenci sami wybierają dzień, godzinę i rodzaj zajęć wychowania fizycznego (np. siatkówka, koszykówka, tenis stołowy itd.).  

Zapisy do grup odbywają się w poniedziałek i wtorek 3 i 4 października 2016 r. w godz. 10:00 – 13:00 w Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnym (sala sportowa przy ul. Arciszewskiego 22) pok. nr 5.  

 

Dyrekcja Instytutu Matematyki informuje o obowiązkowych szkoleniach dla studentów studiów stacjonarnych (studia dzienne) pierwszego stopnia, które odbędą się 3 października 2016 r.

Miejsce: aula - s.414, III piętro przy ul. Boh. Westerplatte 64, o godz. 10.00.
Obecność obowiązkowa!
Program obowiązkowych szkoleń

 

Instytut Matematyki zmienił swoją siedzibę. Zapraszamy na ul. Kozietulskiego 6-7. Budynek po Wyższej Hanzeatyckiej Szkole Zarządzania.
Sekretariat mieści się w pokoju nr 35.

nowa-lokalizacja

 

Przedstawiamy

PROGRAM II SŁUPSKIEJ KONFERENCJI POPULARNONAUKOWEJ DLA WSZYSTKICH ENTUZJASTÓW MATEMATYKI
podczas Pomorskiego Festiwalu Nauki, 02.06.2016, godz. 12.00, Aula 16, Instytut Matematyki, ul. Arciszewskiego 22d, Słupsk.

Serdecznie zapraszamy!

SZANOWNI MIŁOŚNICY KRÓLOWEJ NAUKI WSZECHOBECNEJ MATEMATYKI!
KOCHANI UCZNIOWIE!
DRODZY NAUCZYCIELE!
W dniach 2-3 czerwca 2016 roku AKADEMIA POMORSKA zaprasza na fantastyczne spotkanie z nauką - POMORSKI FESTIWAL NAUKI.

Każdy znajdzie tam coś interesującego, intrygującego, zgodnego z zainteresowaniami lub absolutnie nieznanego, zaskakującego, nowego, w każdej dziedzinie wiedzy. INSTYTUT MATEMATYKI przygotował bogatą ofertę spotkań popularnonaukowych z matematyką, niezwykłych warsztatów, zabaw i gier logicznych. Gwarantujemy ciekawe spotkania z zagadnieniami matematycznymi  uczestnikom w każdym wieku i na każdym poziomie edukacyjnym. Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalistów, uczniów szkół ponadgimnazjalnych i osoby dorosłe zainteresowane matematyką.

Prosimy o zapoznanie się z programem wydarzeń festiwalowych i dokonanie rezerwacji.

Poniżej imprezy organizowane przez Instytut Matematyki:
Program PFN w Instytucie Matematyki
Regulamin udziału w II Słupskiej Konferencji Popularnonaukowej dla wszystkich entuzjastów matematyki

25 kwietnia 2016 zakończyła się XV edycja Ligi Matematycznej im. Zdzisława Matuskiego.
Przedstawiamy laureatów:

Szkoła Podstawowa:
1    Kwiatkowski     Adrian    Szkoła Podstawowa nr 2 w Sztumie
2    Műller    Michał    Szkoła Podstawowa w Potęgowie
2    Brzeziński    Paweł    Szkoła Podstawowa Sportowa nr 2 w Czersku
2    Hoja    Mateusz    II Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Gdańsku
3    Kozdroń    Kacper    Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku
3    Bill    Jakub     Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie
3    Maikowska    Anna    Szkoła Podstawowa nr 2  w Bytowie
4    Kiedrowski     Marcin    Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie
5    Kopania    Bartosz    Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
6    Zarzycki    Adam    Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
7    Grześ    Igor    Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
8    Szulc    Wojciech    Szkoła Podstawowa nr 80 w Gdańsku
8    Zenker    Wojciech    Katolicka Szkoła Podstawowa w Chojnicach
9    Beyer    Beata    Szkoła Podstawowa nr 2 w Kartuzach
9    Czermański    Jakub     II Społeczna Szkoła Podstawowa STO w Gdańsku
9    Zaporowska    Julia    Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku
9    Sobczak    Zuzanna    Szkoła Podstawowa w Kobylnicy
10    Steciuk    Agata    Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku
10    Leyk    Jakub     Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku
10    Łepkowski    Błażej    Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce
wyróżnienie    Knopik    Anna    Szkoła Podstawowa nr 3 w Chojnicach

Gimnazjum:
1    Wasilewski    Łukasz    Gimnazjum nr 25 w Gdańsku
2    Scharmach    Mateusz    Gimnazjum nr 26 w Gdańsku
3    Butowska    Anna    Gimnazjum Katolickie w Gdyni
4    Neumann    Marta    Salezjańskie Gimnazjum w Rumi
5    Wardyn    Aleksander    Gimnazjum nr 1 w Lęborku
6    Czapiewski    Paweł    Gimnazjum nr 1 w Chojnicach
7    Kamieniecki    Artur    Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku
7    Flis    Mikołaj    Gimnazjum nr 4 w Słupsku
7    Maciejewska    Zuzanna    Gimnazjum nr 1 w Lęborku
8    Buchajewicz    Marta    Publiczne Katolickie Gimnazjum w Gdańsku
9    Wójcik    Jakub    Gimnazjum nr 2 w Słupsku
10    Duwe    Julia    Społeczne Gimnazjum Językowe w Lęborku
10    Skromak    Olgierd    II Społeczne Gimnazjum STO w Gdańsku
11    Szarecki    Łukasz    Publiczne Katolickie Gimnazjum w Gdańsku
12    Hering    Jakub    Gimnazjum nr 1 w Bytowie
13    Paszko    Jacek    Gimnazjum nr 2 w Bytowie

Szkoła Ponadgimnazjalna:
1    Żuralski    Jakub    XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
2    Grybko    Maciej    XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
3    Przybysz    Jaśmina    XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
4    Klein    Mateusz    III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
5    Śliwiński    Łukasz    III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
6    Bazińska    Julia    III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
7    Janik    Tadeusz    XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
8    Baryłka    Karolina    Zespół Szkół Społecznych STO w Człuchowie
9    Chomicka    Barbara    III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
10    Dworzańska    Anita    XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
11    Fic    Małgorzata    III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
11    Grabowski    Kamil    XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
12    Herman    Dawid    III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
13    Laskowska    Nikola    III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
13    Gawęda    Konrad    III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
14    Wiatrowski    Fryderyk    III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
15    Lewandowski    Piotr    III Liceum Ogólnokształcące w Gdyni
16    Korol    Julia    XX Liceum Ogólnokształcące w Gdańsku
16    Tomaszewska    Iwona    II Liceum Ogólnokształcące w Słupsku

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

XV FINAŁ LIGI MATEMATYCZNEJ odbędzie się w poniedziałek 25 kwietnia 2016r. o godz. 10.00.
Dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych na Akademii Pomorskiej w Słupsku w salach 317, 215 i 114, ul. Westerplatte 64.
Dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych na Akademii Pomorskiej w Słupsku w salach 113 i 115, ul. Westerplatte 64.
Na uroczyste rozdanie nagród laureatom oraz dyplomów wszystkim finalistom zapraszamy również 25 kwietnia 2016r. ok. godz. 15.30 w AULI 414 na Akademii Pomorskiej w Słupsku, ul. Westerplatte 64.

Kontakt

Instytut Matematyki
Akademia Pomorska w Słupsku

ul. Kozietulskiego 6-7
76-200 Słupsk
Telefon: 59 84 83 797
(Budynek byłej WHSZ)

Sekretariat Instytutu 
mgr Ewa Marciniak
Pokój nr 62
Telefon: 59 84 83 797
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.