[ Nowości | Archiwum | Fotogaleria | Linki | E-Mail ]
Liga Matematyczna im. Zdzisława Matuskiego
:: MENU

Szkoła Podstawowa
.. Regulamin
.. Zadania
.. Wyniki

Gimnazjum
.. Regulamin
.. Zadania
.. Wyniki

Liceum
.. Regulamin
.. Zadania
.. Wyniki

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA - WYNIKI

 

Nazwisko Imię Szkoła X XI XII Półfinał Finał Suma
Wójcik Jakub Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku 15 14 15 45 50 139
Kowalczyk Michał Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku 13 14 15 45 50 137
Kamieniecki Artur Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku 13 14 14 43 50 134
Jaremczak Karol Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku 13 15 12 41 50 131
Kalinowska Julia Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku 14 15 11 41 50 131
Czarnecka Maja Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach 15 15 15 41 42 128
Czarnecka Nadia Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach 15 15 14 33 50 127
Kapusta Weronika Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku 15 14 14 33 50 126
Kalinowski Michał Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku 15 14 12 40 45 126
Baros Michalina Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku 13 14 13 35 50 125
Duwe Julia Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku 15 15 15 29 50 124
Melcer Krzysztof Szkoła Podstawowa w Orlu 13 13 12 43 43 124
Kułtoniak Ada Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce 15 15 15 28 50 123
Borsuk Aleksandra Szkoła Podstawowa w Rotmance 15 14 13 33 48 123
Ziółkowska Zuzanna  Szkoła Podstawowa w Objeździe 13 14 13 32 50 122
Woźniak Filip Szkoła Podstawowa w Dzierżążnie 13 15 14 36 44 122
Janczylik Dymitr Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku 15 14 14 28 50 121
Labudda Paweł Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku 15 15 15 26 50 121
Pawlicki Michał Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie 15 14 14 30 48 121
Miszczak Mikołaj  Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku 15 14 14 33 45 121
Chrzan Anna Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie 15 15 15 34 42 121
Sroka Dorota Szkoła Podstawowa nr 6 w Słupsku 15 14 9 33 49 120
Moszko Laura Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce 15 15 15 30 45 120
Gliński Adrian Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce 15 15 13 34 43 120
Kaliciński Cezary Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku 15 13 13 28 50 119
Kiedrowski Jacek Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 14 15 33 44 119
Mielke Kamila Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach 15 15 15 23 50 118
Kuleta Jakub Szkoła Podstawowa w Łebie 15 14 13 31 45 118
Ziółkowska Natalia Szkoła Podstawowa w Objeździe 13 13 15 32 45 118
Nowak Kamila Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku 15 15 12 33 43 118
Prolejko Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku 15 14 13 36 40 118
Puszcz Agata Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 13 30 46 117
Gostomska Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach 12 14 15 32 44 117
Perka Szymon Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie 15 13 15 23 50 116
Bernaś Magdalena Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach 15 13 14 30 44 116
Fijałkowski Michał Szkoła Podstawowa nr 1 w  Słupsku 15 15 12 33 41 116
Kubiś Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach 13 14 15 33 40 115
Hrycikowska Agata Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 15 41 31 115
Gołuński Krystian Szkoła Podstawowa nr 2 w Czersku 12 14 13 33 42 114
Wlazłowska Agata Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach 13 15 13 23 48 112
Jelińska Dominika Szkoła Podstawowa w Dzierżążnie 13 15 12 27 45 112
Janeczek Jakub Szkoła Podstawowa w Jezierzycach 15 14 10 33 40 112
Łagosz Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku 15 12 12 34 39 112
Toda Maciej Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 15 32 37 112
Nycz Weronika Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku 15 15 15 22 44 111
Błoch Magdalena Szkoła Podstawowa w Rzeczenicy 13 15 14 23 45 110
Mikulak Jakub Szkoła Podstawowa w Główczycach 13 14 13 25 45 110
Tomaszewski Hubert Szkoła Podstawowa STO w Słupsku 13 14 12 31 40 110
Jarzembiński Kacper Szkoła Podstawowa w Studzienicach 15 15 10 33 37 110
Buczkowski Jakub Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku 15 14 12 25 43 109
Marsz Klaudia Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku 15 14 14 33 33 109
Treder Kamila Szkoła Podstawowa w Orlu 15 15 9 27 42 108
Ciesielski Dawid Szkoła Podstawowa w Przechlewie 15 13 12 28 40 108
Sekuła Mateusz Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku 15 13 10 30 39 107
Wojciechowska Kamila Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce 15 15 15 24 38 107
Godnicz Julia Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku 13 15 11 25 42 106
Szok Maciej Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku 13 14 14 26 39 106
Ryś Klaudia Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie 15 15 12 22 41 105
Szwindowska Jagoda Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie 15 15 12 22 41 105
Kwiatkowski Adrian Szkoła Podstawowa nr 2 w Sztumie 13 13 13 25 40 104
Kuczkowska Michelle Szkoła Podstawowa w Niezabyszewie 13 15 13 25 38 104
Landowski Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 15 28 33 104
Kuleta Agnieszka Szkoła Podstawowa w Łebie 14 14 11 28 36 103
Kowalik Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 10 26 38 102
Krysiak Michalina Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku 15 11 12 25 38 101
Frymark Karolina Szkoła Podstawowa w Dzierżążnie 13 15 12 25 36 101
Góralska Julia Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 14 25 34 101
Zdanowicz Agata Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 15 24 34 101
Wałdoch Adam Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach 13 15 15 22 35 100
Zagdan Natalia Szkoła Podstawowa nr 10 w Słupsku 13 13 14 25 35 100
Mikulicz Jakub Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 15 25 32 100
Pazik Michalina Szkoła Podstawowa w Dzierżążnie 12 14 12 25 36 99
Orłowski Michał Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie 13 15 12 25 34 99
Sokolski Patryk Szkoła Podstawowa nr 5 w Słupsku 13 15 11 24 34 97
Szewczuk Piotr Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie 15 14 14 24 30 97
Polak Julia Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 14 15 15 20 32 96
Typa Marcelina Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytowie 13 14 11 26 32 96
Wirkus Radosław Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 15 22 31 96
Włośniewska Sylwia Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 15 15 15 20 31 96
Klata Zofia Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku 15 15 14 23 29 96
Czerwińska Amelia Szkoła Podstawowa w Dzierżążnie 13 14 12 25 31 95
Zagozda Olgierd Szkoła Podstawowa nr 5 w Chojnicach 15 15 14 23 28 95
Dragan Mikołaj  Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce 15 15 13 25 27 95
Sierzputowski Piotr Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie 14 15 15 25 25 94
Kodrzycki Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 5 w Lęborku 13 15 14 28 24 94
Kusztelak Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku 15 13 12 23 30 93
Paczuła Natalia Szkoła Podstawowa w Gościcinie 15 14 9 25 30 93
Łojek Szymon Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie 13 15 13 25 26 92
Piotrowska Ewa Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 15 15 13 23 25 91
Bondarenko Julia Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 15 20 27 90
Vest Eryk Szkoła Podstawowa nr 1 w Człuchowie 13 15 15 23 24 90
Prądzinski Szymon Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie 13 15 12 23 25 88
Rybarczyk Anna Szkoła Podstawowa nr 2 w Bytowie 13 15 14 23 22 87
Pochodaj Aleksander Szkoła Podstawowa w Pobłociu 15 15 12 24 21 87
Ławrynowicz Izabela Szkoła Podstawowa w Pieniężnicy 13 14 11 25 20 83
Krawczyk Małgorzata Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku 13 14 15 23 65

 

Strona I LO w Słupsku
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Słupsku

 

Strona AP w Słupsku
Instytut Matematyki Akademii Pomorskiej w Słupsku

Strona Ligi Matematycznej